This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci. Proin gravida nibh vel veliau ctor aliquenean.

FOLLOW ME ON INSTAGRAM

+01145928421
mymail@gmail.com

Blog

Rozrastają Ci się rynku zbytu? Biura księgowe i marketing poza Polską

Czy Polacy są przedsiębiorczy? Co do tego nie powinno być żadnych wątpliwości. Pamiętać bowiem trzeba tutaj przede wszystkim o tym, że firm w Polsce jest naprawdę bardzo wiele. Nawet pomimo tego, że warunki do prowadzenia firmy w Polsce nie są najlepsze. Wysokie podatki, zryczałtowany ZUS to tylko niektóre niedogodności, które czyhają tutaj na Polaka. Dodatkowo wspomnieć trzeba także o kontrolach skarbowych i innych pułapkach. Niemniej jednak nie zapominajmy również o tym, że Polacy bardzo chętnie firmy zakładają i poza granicami naszego kraju. Liczne kolonie przedsiębiorców mamy bowiem już między innymi w Anglii czy też w Niemczech. Coraz liczniejsze grono znajduje się również w Hiszpanii. Skoro tak nie brakuje tam również biur księgowych. Jak znaleźć takie biuro i czy są tam podmioty, które nastawiają się przede wszystkim na Polaków?

Pomocne biura księgowe

Zacznijmy od tego, że do takich biur zgłosić się możemy z niemal każdym problemem. Jedni stawiają tutaj na takie podmioty tylko dlatego, że nie radzą sobie z prowadzeniem księgowości, co wynika przede wszystkim z nieznajomością prawa w kraju, w którym prowadzona jest taka działalność. Inne natomiast potrzebują jej jeszcze wcześniej, bo mają problem z samym założeniem takiej firmy, co wcale nie musi być proste. Pamiętajmy bowiem, że nawet niewielka zmiana w wyborze spółki może oznaczać zdecydowanie niższe podatki, a co za tym idzie także i zyski. To samo tyczy się również wszelkiego rodzaju ulg i innych korzyści, z jakich skorzystać może taki przedsiębiorca. Nie da się w związku z tym ukryć, że z biur księgowych zlokalizowanych w Wielkiej Brytanii, w Niemczech czy właśnie w Hiszpanii Polacy korzystać będą coraz częściej.

Gestoria Ramón Santafe

Skoro tak warto na koniec odnieść się do takiego biura. Pod uwagę weźmiemy tutaj biuro księgowe z Hiszpanii, a mianowicie Gestoria Ramón Santafe. Jest to podmiot, z którego pomocy korzysta dziś wielu przedsiębiorców w tym kraju, choć oczywiście księgowi i doradcy nie zamykają się tutaj również na rodowitych Hiszpanów czy też rezydentów innych krajów. Więcej o działalności tego biura dowiedzieć się można ze strony http://biuroksiegowewhiszpanii.pl/%EF%BB%BFzalozenie-dzialalnosci-w-hiszpanii/.

Na uwagę zasługuje tutaj przede wszystkim to, że jest to podmiot założony w roku 1996. Ponad dwadzieścia lat na rynku nie wzięło się z niczego. Na pewno tak duże doświadczenie jest bardzo ważne. Oznacza to, że jest to firma o ugruntowanej pozycji na rynku, która swoje usługi świadczy na wysokim poziomie, a klienci mogą znaleźć tam pomoc, której od takiego podmiotu oczekują.

W Gestoria Ramón Santafe klienci są prowadzeni za rękę i mogą liczyć na szeroki zakres pomocy, aby nie naginać prawa i postępować zgodnie z obowiązującymi w Hiszpanii przepisami. Każdy obecny i przyszły przedsiębiorca, który funkcjonuje na terenie tego kraju, a jednocześnie potrzebuje wsparcia na tym polu, może jak najbardziej z takiej pomocy skorzystać. Na pewno będzie ona nieoceniona.

Sorry, the comment form is closed at this time.