This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci. Proin gravida nibh vel veliau ctor aliquenean.

FOLLOW ME ON INSTAGRAM

+01145928421
mymail@gmail.com

Blog

publicdomainpictures.net

Oprócz pixabay i unsplash, o których już było na tym blogu, inną ciekawą stroną z darmową i interesującą grafiką jest strona publicdomainpictures.net. Wszystkie zdjęcia z tej strony, jak sama nazwa wskazuje, są umieszczone w tak zwanej domenie publicznej, co w przełożeniu na język potoczny oznacza, że każdy może ich użyć w dowolnym celu bez pytania o zgodę autora, bez płacenia komukolwiek za użycie danego zdjęcia.hands-holding-jigsaw 

Zdjęcia na tej stronie podzielone są na różne kategorie (jak: biznes, natura, etc.), które to kategorie mogą nam ułatwić przeglądanie zebranych na stronie zdjęć pod kątem tego co nas interesuje.

Wyszukiwanie zdjęć możliwe jest też po wpisaniu konkretnego słowa kluczowego, np. wakacje. Wyświetlą nam się po takim wyborze wszystkie zdjęcia, które zostały wcześniej otagowane(opisane) jako 'wakacje'.
Słowa do wyszukiwarki można wpisywać po polsku lub np. po angielsku. holiday-on-beach-in-summerZazwyczaj pojawiają się prawie te same zdjęcia, ale warto sprawdzić czy przy naszym słowie kluczowym też pojawiają się te same zdjęcia gdy wpiszemy je po polsku „wakacje” i angielsku „holiday”.

frosty-the-snowmanPrzyjemnego korzystania z publicdomainpictures.

Aha, i pamiętajcie, że jeżeli zdjęcie się Wam spodoba, nie musicie, ale możecie przelać kilka złotych autorowi/autorce zdjęcia „na kawę”.
/jedno nie jest dla mnie oczywiste – czy to faktyczny autor zdjęcia widnieje przy każdym zdjęciu, czy jedynie osoba, która to zdjęcie umieściła w serwisie/

Sorry, the comment form is closed at this time.