This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci. Proin gravida nibh vel veliau ctor aliquenean.

FOLLOW ME ON INSTAGRAM

+01145928421
mymail@gmail.com

Blog

Grafiki Bloomberga

O tym, że w sposób graficzny dużo łatwiej przedstawić niektóre fakty chyba nikogo nie trzeba przekonywać. A na pewno nie ludzi z Bloomberga. Gdybyście chcieli zobaczyć jak mogą wyglądać ciekawe grafiki informacyjne zerknijcie sobie na stronę Bloomberga:

https://www.bloomberg.com/graphics

Znajdziecie tam ciekawe artykuły opatrzone grafikami dokładnie wyjaśniającymi (a nawet uzupełniającymi) treści w artykułach przedstawionych. Przykładowo, prezydent Trum chce zbudować mur na granicy USA – Meksyk. Pomysł jak pomysł, jednym się on podoba, innym nie, ale często ludzie nie zdają sobie sprawy z tego na ile ten pomysł jest realny, z czym przyjdzie się zmierzyć przy budowie, co już stoi na granicy pomiędzy tymi krajami, ile osób faktycznie przekracza granicę, etc., a kiedy zobaczymy jak to wygląda na mapce i zobaczymy wykresy z liczbą osób przekraczających granicę pomiędzy Meksykiem a Stanami Zjednoczonymi wiele się nam wyjaśnia.

Dla ciekawych:
https://www.bloomberg.com/graphics/2017-trump-mexico-wall/

Na stronie Bloomberga można znaleźć wiele inspiracji dla własnych grafik informacyjnych przygotowywanych na wewnętrzne potrzeby firmy lub dla prezentacji firmy potencjalnym klientom, inwestorom.

Sorry, the comment form is closed at this time.