This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci. Proin gravida nibh vel veliau ctor aliquenean.

FOLLOW ME ON INSTAGRAM

+01145928421
mymail@gmail.com

Blog

ciekawe zdjęcia na stronach agencji reklamowych

Strony z ciekawą grafiką to strony konkretnych artystów fotografików lub strony zbierające zdjęcia przeróżnych fotografów i fotografek, którzy/które zdecydują się umieścić swoje zdjęcia w danym miejscu w sieci.Część z tych zdjęć można znaleźć na stronach pixabay, unsplash, publicdomainpictures i wykorzystywać je całkowicie za darmo.road

Darmowe ciekawe zdjęcia i filmy można też znaleźć na stronach agencji reklamowych czy agencji social media . Tego typu agencje dbają o obsługę fanpage np BrandBay konkretnych firm czy osób medialnych, prowadzą facebooka, instagrama, twittera i potrzebują często dobrych zdjęć i filmów na prowadzone przez siebie profile. Niektóre z tych zdjęć (zapewne te, których nie wykorzystały) udostępniają ludziom za darmo.
Taką przykładową stroną jest http://www.lifeofpix.com/ z Kanady. Na stronie znajdziemy wiele ciekawych zdjęć i filmów dostępnych całkowicie za darmo.

Tego typu strony są dla osób poszukujących ciekawej grafiki dobrym miejscem na „łowy”, a dla firm tego typu miejsca są dobrym miejscem na autopromocję, wykazanie się swoimi umiejętnościami, przedstawienie swego rodzaju portfolio. Wszyscy są więc zadowoleni.

Sorry, the comment form is closed at this time.