This is Photoshop's version of Lorem Ipsn gravida nibh vel velit auctor aliquet.Aenean sollicitudin, lorem quis bibendum auci. Proin gravida nibh vel veliau ctor aliquenean.

FOLLOW ME ON INSTAGRAM

+01145928421
mymail@gmail.com

Blog

12 zdjęć na 12 miesięcy, czyli zdjęcia do kalendarza

Nowy rok tuż tuż, więc jeżeli jeszcze nie zaopatrzyliśmy się w nowy kalendarz, najwyższy już czas. Możemy sobie ten kalendarz stworzyć samodzielnie z wykorzystaniem ciekawych zdjęć, które sami zrobiliśmy lub które znajdziemy w internecie.

Przed rozpoczęciem możemy zastanowić się jaki chcemy mieć temat przewodni naszego kalendarza. To może być natura, to mogą być ludzie, pojazdy, bliscy, etc.

Tematy mogą być oczywiście mieszane lub możemy zdecydować się na brak tematu.

Kiedy już wybierzemy temat (lub jego brak), możemy zacząć przygotowywać się do wyboru zdjęć.

 

Kolorystyka
Tradycyjnie – miesiące zimowe wiązane są z kolorystyką niebieską, białą, zimną, a miesiące letnie z kolorami ciepłymi, żywymi. I my możemy w ten sposób dobierać zdjęcia do naszego kalendarza.

 

Treść
Treść poszczególnych zdjęć także może być dostosowana do pór roku, np. jeżeli naszym tematem będą sporty, to w styczniu, lutym i grudniu możemy umieścić zdjęcia związane z nartami, sankami, snowboardem, łyżwami, a w czerwcu, lipcu i sierpniu zdjęcia związane z pływaniem, bieganiem, jazdą na rowerze.

 

Rys indywidualny
Jeżeli nasz kalendarz ma być zindywidualizowany, to możemy np. w miesiącach z urodzinami naszych bliskich dać zdjęcia z ich ulubionymi sportami, albo w ogóle ich zdjęcia.

Przyjemnego tworzenia kalendarza i wyboru super zdjęć.

Sorry, the comment form is closed at this time.